◄
W dniu dzisiejszym w sali widowiskowej Urzędu Gminy odbyło się spotkanie najlepszych Absolwentów szkół podstawowych z terenu Gminy Dębowiec.
Do wyjątkowo uzdolnionych absolwentów szkół podstawowych z terenu Gminy Dębowiec trafiły nagrody Wójta Gminy Dębowiec.
Wczoraj, 29 września 2020 r. w Cieklinie o godzinie 11:00 odbyła się uroczysta msza odpustowa ku czci św. Michała Archanioła podczas, której poświecono sztandar Stowarzyszenia Kosynierów Parafii Cieklin.
Mieszkańcy Cieklina licznie uczestniczyli w obchodach 100-lecia niepodległości Polski, które odbyły się w Wiejskim Ośrodku Kultury w Cieklinie.
Dnia 24 czerwca 2016 r., po Mszy Św. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieklinie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2015/2016.
10 marca w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieklinie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu "Bajkowy wieczór".
Wniosek Gminy Dębowiec o udzielenie wsparcia finansowego na zakup książek do bibliotek szkolnych, złożony w ramach Rządowego programu „Książki naszych marzeń” przeszedł pozytywną weryfikację formalną poinformował Wójt Gminy Dębowiec Zbigniew Staniszewski.
Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieklinie już są pełnoprawnymi uczniami.
W Bazylice Mniejszej Najświętszej Maryi Panny w Dębowcu dnia 03 maja 2014 r. Mszą Świętą rozpoczęła się uroczystość 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 – go Maja.
W dniu 10 kwietnia 2014 r. w Szkole Podstawowej im. Tadeusza Kościuszki w Cieklinie miało miejsce spotkanie informacyjne dla rodziców i ich dzieci, które od 1 września rozpoczną naukę w naszej szkole.
Relacja z mikołajkowego spotkania zorganizowanego przez KGW Cieklin Wczoraj po godzinie 17 w Cieklinie odbyło się wyjątkowe spotkanie mikołajkowe dla osób starszych i samotnych, zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich przy wsparciu Fundacji Biedronka. Wydarzenie to miało na celu nie tylko umilenie czasu seniorom, ale także integrację społeczności lokalnej.
Dzieła Olgi Boznańskiej można podziwiać w Galerii Sztuki Dwór Karwacjanów w Gorlicach Olga Boznańska (1865-1940) należy do grona najwybitniejszych indywidualności sztuki polskiej przełomu XIX i XX wieku, a na pewno najważniejszej i najbardziej konsekwentnej artystki tego czasu. Jej dzieła można podziwiać w Gorlicach do 20 października 2024 r.
STATSTYKA:
Korzystanie z portalu oznacza akceptację politykę prywatności.